top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraNazarij Ałeksiuk

Za co pobiera wynagrodzenie agencja pośrednictwa nieruchomości?


Stereotyp - agencja kopiuje ogłoszenie i publikuje go w sieci (czyli to samo, co może każda osoba posługująca się komputerem). Prawdopodobnie amatorzy tak działają.


Reprezentuję profesjonalną agencję Małycha Nieruchomości Premium, działającą na warszawskim rynku nieruchomości premium. Jako agencja jesteśmy odpowiedzialni za całkowite przygotowanie oferty, zaczynając od home stagingu poprzez profesjonalną sesję fotograficzną i co najważniejsze przekazanie oferty do odpowiednich osób zainteresowanych. Nasz model działania jest „off the market”, czyli agencja ma w sprzedaży takie nieruchomości których nie można kupić nigdzie indziej.


Obszerna baza kontaktów własnych pozwala nam swobodnie oraz poważnie rozmawiać o sprzedaży i prowadzić negocjacje na odpowiednim poziomie. Profesjonalna agencja, to również odpowiedzialność za pomyślny przebieg transakcji, potwierdzeniem tego jest ubezpieczenie, które uzyskuje klient - posiadamy najwyższą dostępną w Polsce kwotę ubezpieczenia transakcji. Relacje z klientami bazują na wzajemnym zaufaniu i co najważniejsze trafiamy do osób, którzy nie szukają nieruchomości na portalach internetowych. Posiadamy unikatowe know how, które działa. Dodatkowo nasz zespół to byli najlepsi specjaliści w swoich branżach (wcześniej - prawnicy, bankierzy, top managerowie korporacji). Jesteśmy niezwykle skuteczni przy sprzedaży nieruchomości. Przypadek?

28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page